Haber

Yasak Elma 84.Bölüm İzle! 9 Kasım Pazartesi

Fox TV’nin Pazartesi akşamları vazgeçilmez dizisi Yasak Elma yine entrikalar ve oyunlarla ekranlara geliyor. 83.Bölümü ile 2 Kasım Pazartesi günü izleyiciyle buluşan Yasak Elma’da bu hafta neler yaşanacak merak ediliyor. Yasak Elma 84.Bölümü ile 9 Kasım Pazartesi saat 20:00’den itibaren Fox TV’de olacak. Yasak Elma 84.Bölüm İzle 9 Kasım Pazartesi

Ender ve Yıldız’ın arasındaki gerginlik herkese sıçramaya başlamışken, Şahika, Yıldız’la yakınlık kurma çabasına girer. Asuman, Halit ve Yıldız’ın bir aksilik olmadan evlenmeleri için elinden geleni yapıyordur. Ancak kimsenin bilmediği, Halit’in bambaşka bir planının olduğudur.

Halit ve Ender’in evlenmesi bomba etkisi yaratırken, Yıldız evi terk ederek Asuman’la birlikte geçici olarak bir yakınlarının evine taşınırlar. Halit, oğlunun velayetini almaya kararlıdır. Şahika, Halit’ten yediği darbe sonrası kendini toparlamaya çalışıyordur. Ender ise yeniden Ender Argun olmanın keyfini sürer. Yıldız çaresiz kaldığını düşündüğü anda hiç ummadığı bir kişi tarafından ona uzatılan yardım elini geri çevirmeyecektir.

YASAK ELMA 84.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YASAK ELMA 84.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Başa dön tuşu