Diziler

ATV Maraşlı 1.Bölüm Tek Parça Full İzle 11 Ocak Pazartesi

ATV Maraşlı 1.Bölüm Tek Parça Full İzle 11 Ocak Pazartesi… ATV‘nin yeni dizisi Maraşlı ilk bölümü ile 11 Ocak Pazartesi saat 20:00 itibari ile ekranlara geliyor. Geçtiğimiz haftalarda ilk tanıtımları yayınlanan Maraşlı’nın 1.Bölümü merakla bekleniyordu.

Maraşlı 1.Bölüm İzle! 11 Ocak Pazartesi (tıklayınız)

Maraşlı dizisinde Maraşlı; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün istemeden büyük bir olayla karşılaşan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alınmaktadır.

ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı her pazartesi ekrana gelecek. Maraşlı dizisinde Maraşlı ve Mahur’un aşk hikayesine de yer verilmektedir. Oyuncu kadrosunda hem erkek hem kadın oyuncular dikkat çekmektedir. Maraşlı dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır.

Maraşlı 1. Bölüm Fragmanı


Maraşlı dizisinin tanıtım fragmanları izleyiciden tam not aldı. Dizide çocuğu Zeliş’in vurulmasıyla birlikte Maraşlı’nın adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışması anlatılacak. Aynı zamanda Mahurla Maraşlı’nın karşılaşmasıyla büyük bir aşk doğacak. Peki ama Mahur’un Maraşlı’dan gizlediği sır ne? Maraşlı sürükleyici hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor.
Başa dön tuşu