Haber

Bir Garip Aşk 9. Bölüm İzle 6 Kasım Cuma

Kanal 7’nin günlük dizilerine bir yenisi daha eklendi. Kanal 7 ekranlarının efsane dizisi Bir Garip Aşk yeniden izleyicisiyle buluşmaya geliyor. Daha önce de çok sevilerek izlenen dizinin 8.Bölümü 5 Kasım Perşembe saat 21:15’ten itibaren yayınlandı. 9.Bölümü yarın 6 Kasım Cuma yayınlanacak. Bir Garip Aşk 9. Bölüm İzle 6 Kasım Cuma

ARNAV’I BEKLEYEN SÜRPRİZ

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi inşaatta mahsur kalır. Onu bulan Arnav eve getirir. Büyükanne ise Arnav’ın Lavanya ile görüştüğünü düşünür ve endişelenir. Büyükannenin aklından ne geçiyor?

Kushi bir inşaatta mahsur kalır. Arnav ise her yerde onu arar. Kushi’nin telefon sinyaline ulaşan Arnav sonunda onu bulur ve kurtarır. Arnav’ın kibrinden yorulan Kushi ona büyük bir ders verir. Arnav baygın düşen Kushi’yi evine getirir. Ablası Kushi’yi o halde görünce çok öfkelenir ve Arnav’a kızar. Öte yandan Arnav’ın Kushi’nin evinde olduğunu öğrenen Şiyam çok panikler. Kushi ise bir türlü kendine gelemez. Eve doktor getiren Şiyam bu hareketiyle halayı etkilemek ister. Büyükanne Arnav’ın Lavanya’yla birlikte olmasını istemez. Büyükannenin aklından neler geçiyor?

BİR GARİP AŞK 9.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 21:15’te Kanal 7 ekranlarında…Başa dön tuşu