Esra Erol

Esra Erol’da 23 Şubat Salı Tek Parça İzle

Esra Erol’da 23 Şubat Salı Tek Parça İzle…. Esra Erol’da Youtube Son Bölüm Tek Parça Full İzle… ATV’nin en çok izlenen programlarından Esra Erol’da yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Esra Erol’da yüzleşmeler devam ediyor. Terk edenler, kayıplar Esra Erol’da konuşuluyor. Esra Erol’da yeni bölümünde kimler yer alacak merak ediliyor.

Havva hanımın feryadı!

Havva Bayram, kocası Yavuz Bayram’ın kendisini iki çocuğuyla bir mektup bırakarak terk ettiğini belirtti. Eşini bulup tüm haklarını alıp ayrılmak istediğini belirtti. Eşinin kendisini 7 yıldır aldattığını ve Romanyalı bir kadına paralar gönderdiğini iddia etti. Romanyalı kadını kendi üzerine kuma olarak getirmeye çalıştığını fakat kadının dolandırıcı çıktığını söyledi.

Havva Hanım eşinin tütün alışkanlığı yüzünden kavga ettiklerini eşinin tütünü sana tercih ederim dediğini 43 yıllık evli olduğunu 2 torunu olduğunu ve eşinin evi terk ettiğini söyledi. Havva Hanım eşinin kendisini takmadığını bu kötü alışkanlık yüzünden evi terk edip köye gittiğini ve 3 aydır görüşmediklerini eşinin kendisini hiç aramadığını ekledi. Havva Hanım kendi kardeşlerinin de kendisini hiç aramadığını şimdi aramaya başladığını ama gerek olmadığını eşinin tütünü bırakıp eve dönmesinin birlikte yaşamaya devam edelim çağrısında bulundu. Havva Hanım eşini sevdiğini söyledi.

Esra Erol’da 23 Şubat Salı Tek Parça İzleBaşa dön tuşu