Diziler

Hercai Son Bölüm 60.Bölüm Tek Parça İzle 21 Şubat Pazar

Hercai Son Bölüm 60.Bölüm Tek Parça İzle 21 Şubat Pazar…. …. Hercai Son Bölüm Tek Parça Full İzle ….. ATV‘nin beğenilerek izlenen dizisi Hercai yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına geliyor. Heyecanlı ve meraklandıran sahnelerin yer aldığı Hercai’de bu hafta yayınlanacak 60.Bölümde neler yaşanacak? Hercai 60.Bölüm 21 Şubat Pazar saat 20:00’den itibaren ATV’de olacak.

HERCAİ 60.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Füsun’dan Azize’nin oğlu olduğunu öğrenen Hazar büyük bir şok yaşamaktadır. Miran babasına destek olur ancak o da olup bitenler karşısında çok şaşkındır. Bir yandan da bu sırrı bilen ve ona söylemeyen Reyyan’a tepkilidir.

Reyyan ise Miran’ın onu anlamamasına içerler. Azat ve Gönül için birbirlerine karşı koymak her geçen gün zorlaşırken Cihan, Yaren’in isteğiyle ailesini alıp Mardin’i terk etmeye karar verir. Füsun öğrendiği korkunç gerçekle harekete geçer ancak onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Miran ve Reyyan birbirlerinin hasretine dayanamazken hem Hazar’ın hem de Azize’nin haline üzülen Nasuh’un aklına bir çözüm gelir. Ancak bu işlerin iyice içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olacaktır.

Hercai Son Bölüm 60.Bölüm Tek Parça İzle 21 Şubat PazarBaşa dön tuşu