Diziler

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41.Bölüm Tek Parça Full İzle! 28 Kasım Cumartesi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41.Bölüm Tek Parça Full İzle! 28 Kasım Cumartesi….Show TV’nin eğlenceli aşk dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni sezonda da sevenleri tarafından beğenilerek izlenmeye devam ediyor. 28 Kasım Cumartesi günü 41.Bölümü ile ekranlara gelen dizide bu hafta neler yaşanacak merak ediliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41.Bölüm 28 Kasım Cumartesi saat 20:00’den itibaren Show TV’de izleyicisi ile buluşuyor.

Kuzeyle Yıldız, vuslat anına emin ve hızlı adımlarla ilerlemektedir. Karakoldaki engeli de aşmış, tamamen hazırlıklara odaklanmışlardır. Önlerinde hiçbir engel kalmamıştır. Ama kaostan beslenen Kuzey Yıldız aşkı yine bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Bu defa tehlikenin adı, Cevher’dir.

Kendi mutluluğu için Kuzey’in başını öyle bir belaya sokar ki Yıldız artık herşeyin bittiğini düşünmeye başlar. Yeni tehlike Cevher, Kuzey ve Sefer’in başına çorap örerken ev halkı, eski tehlikeyi etkisiz hale getirmeye çalışırlar. Zira Yaşar’ın hafızası yerine gelmiş, düşmanlığına kaldığı yerden devam etmektedir.

Kuzey ve Yıldız; Kadıoğulları ve Mollaoğulları dört koldan tüm tehlikeleri savuşturmak ve beklenen vuslatı gerçekleştirmek için ellerinden geleni yaparlar. Kuzey, canı pahasına bile olsa kınaya yetişmeye çalışacaktır ama bulaştığı bela, kolay kolay kurtulacağı türden değildir.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 41.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZBaşa dön tuşu