TV Programları

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle 23 Şubat Salı

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle 23 Şubat Salı… Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm Tek Parça Full İzle Yeni Bölüm İzle… ATV’nin hafta içi her gün yayınlanan vazgeçilmez programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 23 Şubat Salı günü ekranlara geliyor. Birbirinden önemli olayların konuşulduğu, cinayetlerin sırlarının çözüldüğü program olan Müge Anlı ile Tatlı Sert‘te bugün neler yaşanacak? Müge Anlı’nın sunumu ile yayınlanacak program 23 Şubat Salı saat 10:00’dan itibaren izleyicisi ile buluşuyor.

Katil iş ortağı tutuklandı!

Eskişehir’deki korkunç cinayet. Katil zanlısı eski ortak tutuklandı. Tokkal çifti ve 4 yaşındaki oğulları 16 Şubat günü yeni taşındıkları evlerinde katledildi. Katil zanlısı eski ortağı çıktı. Katil zanlısını ele veren ise cenazedeki tepkileriydi. Özel ekipler kamera görüntülerini izledi ve katil zanlısı ortağa ulaşıldı. Cinayet işlediği evde bulunan ayakkabılarda incelemeye alındı.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 23 ŞUBAT SALI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kayıp kadının eski eşi ve oğlu canlı yayında… Üç çocuk annesi Güldane Biçer’e ne oldu? Ailesiyle birlikte İstanbul’da yaşayan kadın 10 yıldır ortada yok. Hastane kaydı olmayan kadının kendi isteğiyle gittiğine dair bir ifade vermediği de ortaya çıktı. İddiaların odağındaki eski eşi konuştu. Osman Bey, hanımının biraz pis olduğunu belirtti ve evlerden hep hanımı yüzünden kovulduklarını, Esenyurt’ta onlarca ev değiştirdiğini iddia etti.

Okumuşluğu olduğu ve kafası zehir gibiydi dedi. Ve adamlarla konuştuğunu iddia etti. Ailenin komşuları kayıptan habersiz. Komşular Üç çocuk annesi Güldane Biçer’in hiç evden dışarı çıkmadığını, kocasının kadını dövdüğünü ve kayıpla ilgili hiçbir şey duymadıklarını belirtti. Gülümser Bulut davasında karar açıklandı. Kasten öldürmeden müebbet hapis cezası. Teyzesini öldürüp çekyatın içine koymuştu. Yunus Kahraman’a müebbet hapis cezası verildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle 23 Şubat SalıBaşa dön tuşu